~Toxic-Illusion~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Toxic-Illusion~

Forum RPG =]]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O plimbare prin parc.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alice

Alice


Mesaje : 10
Data de inscriere : 26/01/2010

O plimbare prin parc. Empty
MesajSubiect: O plimbare prin parc.   O plimbare prin parc. Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 12:14 am

Deoarece ma plictiseam de moarte acasa, am decis sa ma plimb prin parc. Ajunsa acolo, am privit in jur. Nu era nimeni avand in vedere ca era 11 noaptea. Am continuat sa merg avand privirea in pamant.
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 29
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe Jupiter

O plimbare prin parc. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare prin parc.   O plimbare prin parc. Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 12:20 am

Ma plimbam plictisita prin parc pana cand mi`am adus aminte ca eram cautata asaca am luato la goana izbindu`am de o fata
-Ohh scuze
Sus In jos
Alice

Alice


Mesaje : 10
Data de inscriere : 26/01/2010

O plimbare prin parc. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare prin parc.   O plimbare prin parc. Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 12:22 am

Am privit nedumerita in jur. Nu cred ca ma impiedicasem de ceva cum aveam obiceiul. Mi-am ridicat privirea vazand o fata. M-am ridicat in picioare scuturandu-mi fusta de praf.
-Nu-i nimic, se mai intampla! am zis eu zambind. Apropo, eu sunt Alice, incantata!
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 29
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe Jupiter

O plimbare prin parc. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare prin parc.   O plimbare prin parc. Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 12:26 am

-Hy eu sunt Jullie si sunt grabita si daca am dat peste tine trebuie sa vii cu mine acum ok??
Sus In jos
Alice

Alice


Mesaje : 10
Data de inscriere : 26/01/2010

O plimbare prin parc. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare prin parc.   O plimbare prin parc. Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 12:28 am

-Mmm...si unde mai exact? am intrebat-o eu zambind.
Sus In jos
Jullie

Jullie


Mesaje : 29
Data de inscriere : 25/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe Jupiter

O plimbare prin parc. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare prin parc.   O plimbare prin parc. Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 10:24 am

-Pai undeva foarte foarte departe de polististi si tot felul de chestii din astea
Sus In jos
Continut sponsorizat





O plimbare prin parc. Empty
MesajSubiect: Re: O plimbare prin parc.   O plimbare prin parc. Icon_minitime

Sus In jos
 
O plimbare prin parc.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Toxic-Illusion~ :: Other Destinations :: The park-
Mergi direct la: