~Toxic-Illusion~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Toxic-Illusion~

Forum RPG =]]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Photos & calm...

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Kyu Hyun

Kyu Hyun


Mesaje : 35
Data de inscriere : 26/01/2010

Photos & calm... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Photos & calm...   Photos & calm... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 11:59 pm

-Cant la pian si clarinet si cu vocea. Am o presimtire ca si tu canti la pian, ma insel? am intrebat privindu-l fix in ochi si zambind.
I-am simtit mana in parul meu. probail il aranja.
Sus In jos
Yuji

Yuji


Mesaje : 40
Data de inscriere : 26/01/2010

Photos & calm... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Photos & calm...   Photos & calm... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 12:01 am

Am zambit.
-Da. Si la pian si la altele. Canti la clarinet? As vrea si eu sa te aud... Si din voce. Ai o voce superba.
Eram incantat de Kyu. Mi se parea asa de tare!... Era matur si modest si... Imi placae foarte mult de el.
-Spune-mi ceva despre tine, i-am zis, apoi l-am saruatt din nou.
Sus In jos
Kyu Hyun

Kyu Hyun


Mesaje : 35
Data de inscriere : 26/01/2010

Photos & calm... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Photos & calm...   Photos & calm... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 12:10 am

-Da... Pai... Nu stiu ce sa-ti zic despre mine. Sunt un tip ca oricare altul. Pasionat de muzica si actorie. Hmm... Sunt independent. Cu familia nu ma mai inteleg din cauza tatalui meu care, de cand am inceput sa cant in fata publicului nu a vrut sa mai vrbeasca cu mine si tot din cauza lui nici mama si nici fratele meu mai mic nu au voie sa o faca. Pur si implu ma uraste din cauza asta, dar nu-i port pica. Asta e.
Sus In jos
Yuji

Yuji


Mesaje : 40
Data de inscriere : 26/01/2010

Photos & calm... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Photos & calm...   Photos & calm... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 12:47 am

Incepuse sa vorbeasca despre familie. Mda, un subiect despre care chiar nu-mi placea sa vorbesc. Mi-am sters zambetul de pe buze rapid si mi-am retras mana din parul lui.
-Da... Inteleg...
Sus In jos
Kyu Hyun

Kyu Hyun


Mesaje : 35
Data de inscriere : 26/01/2010

Photos & calm... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Photos & calm...   Photos & calm... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 12:59 am

Am observat ca si-a sters imediat zambetul de pe buze ;i ;i-a retras mana din parul meu. Mi-am dat seama ca am atins un subiect despre care nu vroia sa vorbeasca.
-Scuze... Nu am vrut sa-ti umplu capul cu prostiile astea, dar nu stiu altceva ce ti-as fi putut spune. Daca vrei sa afli ceva, cel mai simplu e sa intrebi.
Sus In jos
Yuji

Yuji


Mesaje : 40
Data de inscriere : 26/01/2010

Photos & calm... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Photos & calm...   Photos & calm... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 1:02 am

-Nu stiu sa intreb...
"...Nu stiu sa fac nimic."
-Vreau sa aflu ceva despre... personalitatea ta.
Nu ma interesa trecutul lui, vroiam doar sa stiu ce om era. Dar, dupa cate vedeam, nu er aun om rau, parea, de fapt, o persoana foarte buna.
Sus In jos
Kyu Hyun

Kyu Hyun


Mesaje : 35
Data de inscriere : 26/01/2010

Photos & calm... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Photos & calm...   Photos & calm... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 1:27 am

-Ceva despre personalitatea mea? Ei bine... Asta cred ca vei afla in timp. Asa e cel mai bine.
Nu vroiam sa-i zic despre personalitatea mea. Vroiam sa-l las pe el sa afle.
-Sau vrei neaparat sa-ti spun eu?
Sus In jos
Yuji

Yuji


Mesaje : 40
Data de inscriere : 26/01/2010

Photos & calm... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Photos & calm...   Photos & calm... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 1:28 am

M-am gandit bine daca vroiam sa imi spuna el sau nu. Daca nu-mi spunea el, nu stiam ce il facea fericit. Dar daca imi spunea, puteam s aimi dau sama usor.
-Nu vreau sa-ti gresesc cu nimic, asa ca... spune-mi tu.
Sus In jos
Kyu Hyun

Kyu Hyun


Mesaje : 35
Data de inscriere : 26/01/2010

Photos & calm... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Photos & calm...   Photos & calm... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 9:56 pm

La asta nu ma asteptasem. Nu prea stiam ce sa-i spun despre personalitatea mea.
-Pai... dupa cum observi sunt foarte serios... Nu ma las usor influentat si sunt independent. Prefer sa fac totul singur fara sa cer ajutorul cuiva.
Am tascut putin, apoi am continuat:
-Stii, Yuji... Eu nu cred in perfect, ca sa-i zic asa. Niciodata nimic nu va fi perfect. Poti grsi linistit. Eu iert repede... Singurul lucru pe care nu-l iert toata viata mea e tradadea.
Sus In jos
Rose

Rose


Mesaje : 9
Data de inscriere : 28/01/2010

Photos & calm... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Photos & calm...   Photos & calm... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 9:59 pm

Stateam intinsa si plictisita pe deasupra langa lac.Mi-am scos telefonul pana la urma din buzunar butonandul...,,din nou acele mesaje"am gandit incepand sa le citesc vazand ca sunt mult mai multe.
-Copilu asta nu se satura?am intrebat cu voce tare.
Sus In jos
Yuji

Yuji


Mesaje : 40
Data de inscriere : 26/01/2010

Photos & calm... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Photos & calm...   Photos & calm... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 2:44 am

Ascultam concentrat ceea ce-mi spunea Kyu.
-Imi place sa esti serios si matur, chiar imi place. Si ca nu te lasi influentat si ca esti independent si... tot ce ai zis tu. Iubesc felul tau de a fi si... nu vreau sa iti gresesc cu ceva si sa te desparti de mine, i-am spus lasand capul in jos. Nu vreau sa gresesc... Gresesc destul prin felul meu de a fi, prin personalitatea mea. Nu vreau sa-ti gresesc si prin ceea ce fac.
Sus In jos
Kyu Hyun

Kyu Hyun


Mesaje : 35
Data de inscriere : 26/01/2010

Photos & calm... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Photos & calm...   Photos & calm... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 2:48 am

Mi-a venit sa-mi dau o palma cand l-am auzit.
-Hei, orice om greseste. Nu ai cum sa fii perfect. Mie imi place asa cum esti si nu as vrea s ate schimbi, i-am zambit, apoi i-am ridicat capul privindu-l fix in ochi. Esti dulce, am continuat.
Sus In jos
Yuji

Yuji


Mesaje : 40
Data de inscriere : 26/01/2010

Photos & calm... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Photos & calm...   Photos & calm... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 2:55 am

M-am luminat la fata cand l-am auzit.
-Da?
Asa il intrebam de parca cine stie ce fericire coborase asupra mea. I-am luat capul in maini si mi-am lipit buzele de ale lui, trantindu-l pe iarba si punandu-ma peste el, sarutandu-l tandru. M-am oprit la un moment dat si m-am uitat la el.
-Saruta-ma... Atinge-ma...
Ceea ce imi spusese ma umpluse de fericire si simteam nevoia de afectiune, vroiam sa imi demonstreze prin limbajul corpului ca tot ce imi spusese era adevarat, ca ma vroia.
Sus In jos
Kyu Hyun

Kyu Hyun


Mesaje : 35
Data de inscriere : 26/01/2010

Photos & calm... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Photos & calm...   Photos & calm... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:00 am

Brusc, fata i s-a luminat de parca ar fi vazut cine stie ce. Mi-a luat capul in maini si m-a sarutat, trantindu-ma in iarba. S-a urcat peste mine si a continuat sa ma sarute tandru.
-Saruta-ma... Atinge-ma..., mi-a spus.
In acel moment l-am trantit pe el in iarba, iar eu m-am urcat peste el. Am icneput sa-l sarut tandru pe gat, tin timp ce-i mangaiam abdomenul.
Sus In jos
Yuji

Yuji


Mesaje : 40
Data de inscriere : 26/01/2010

Photos & calm... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Photos & calm...   Photos & calm... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 3:11 am

L-am lasat sa ma sarute pe gat. Era asa de bine... Mai ales ca era vorba de Kyu. Am gemut usor. Ce naiba, deja ma excitasem? Dar Kyu era atat de... tare... Imi plimbam mainile prin parul lui, nelasandu-l sa isi departeze capul de corpul meu.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Photos & calm... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Photos & calm...   Photos & calm... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Photos & calm...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» My photos <3
» My photos>.<

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Toxic-Illusion~ :: Other Destinations :: The lake-
Mergi direct la: