~Toxic-Illusion~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Toxic-Illusion~

Forum RPG =]]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O noua zi un nou inceput

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeSam Ian 23, 2010 11:53 pm

Devreme in zori de zi.Stateam infofolita pana-n cap in cearsaf,continuand sa dorm nestingherita decat de lumina puternica a soarelui
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeSam Ian 23, 2010 11:55 pm

Motaia si Aki prin cearceaf , fiind deasupra surori sale si pipaindu-i sani.
-Uhm...moale...nee-chan...mormai el continuand si frecandu-si fata de abdomenul ei.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeSam Ian 23, 2010 11:56 pm

Incepea sa ma gadilie din ce in ce mai mult asa ca m-am intors cu spatele la el,impiedicandu-l sa mai faca ce visa
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:00 am

-Mhh...mormai el nemultumit , apoi se mai rostogoli putin prin pat pana cand infasura tot cearceaful dupa el si pica pe jos.
-Auch!
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:01 am

Auzind busitura am tresarit din somn privind in jurul meu,vazandu-mi fratele pe jos
-Bro,esti bine?
M-am dus pe partea lui,privindu-l atenta
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:06 am

Ridica mana dreapta sus: , fluturand-o:
-Uhm inca sunt viu...dar parchetul asta e cam rece...mormai el prea lenes la ora aia ca sa se ridice.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:07 am

-Nu mai sta pe jos ca ai sa racesti.
I-am intins mana ca sa-l ajut sa se ridice
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:08 am

Inchise ochii , apoi deschise doar unul in timp ce-i prinse mana , reusind sa se ridice pana la urma si sa se pune la loc in pat , mult mai confortabil ca parchetul.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:09 am

-Sigur nu te-ai lovit?
Stateam in genunchi in dreptul lui,privindu-l atenta si putin ingrijorata
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:12 am

-Uhm nu cred...inca traiesc...desi ma cam doare spatele , cred ca am aterizat pe telefon...eh daca doarme pe jos nu-i vina mea , de fapt mie mi-a cazut , dar asta se exclude , replica el deschizand ambii ochii si privindu-i atent sanii.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:13 am

-Nu vrei sa-ti fac un masaj ca sa-i treaca?
Spun eu afisand un zambet,aplecandu-ma putin
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:16 am

-Uhm ar fi excelent unul...hm mai bine cadeam pe partea cealalta si aveam priveliste mai buna , mai adauga el cam soptit.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:18 am

-Perfect!
Mi-am dus palmele impreunate spre sani asteptand ca baiatul sa se intoarca cu spatele
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:19 am

O privi prelung , apoi se conforma , rostogolindu-se pe burta , relaxandu-se si punandu-si mainile pe langa corp.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:20 am

M-am urcat in spatele lui,stand pe sezutul acestuia,incepand sa-i fac masaj
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:23 am

-Uhm...nee-chan...te pricepi , mormai el intinzandu-si putin umerii , apoi deschizandu-si ochii si incercand sa se uite la ea.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:24 am

-Incearca sa te relaxezi cat mai mult.Ai fost cam incordat in ultimul timp
Imi plimbam mainile pe tot spatele lui,incercand sa-l fac sa se simta bine
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:27 am

Pana la urma se lasa ispitit de tentia degetelor sale ce se jucau pe pielea lui , inchizandu-si ochii si relaxandu-se mai mult , uitand de faza pe care voia sa o vada.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:31 am

Mi-am ridicat mainile spre umerii lui incepand sa-i masez usor si placut,zambind schitat
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:34 am

-Ahhh...."ce bine e , iar m-am relaxat prea mult si ma ia somnul"gandi el incercand sa nu adoarma inca.Insa pana la urma adormi.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:35 am

Vazand ca fratele adormise m-am dat jos de pe el,ducandu-ma sa fac un dus
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:39 am

Continua sa doarma si sa viseze ceva pervers bineinteles , rostogolindu-se de cateva ori si luand perna in brate.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:40 am

AM intrat in baie,dezbracandu-ma de camasa de noapte,intrand sub dus,dand drumul la apa
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:49 am

Peste cateva minute se trezi , incomodat de ceva , dadu drumul la perna , privindu-se intre picioare si observand ca nu prea mai era mult loc in boxeri"Hm iar am visat frumos si am erectie...huh.."gandi el ridicandu-se alene cascand si intrand in baie.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:50 am

Din cauza apei ce curgea nu l-am auzit pe baiat intrand.Continuam sa-mi alint pielea cu spumant de baie in timp ce cateva suvite din parul ce-l aveam prins in coc se udara
Sus In jos
Continut sponsorizat





O noua zi un nou inceput Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput Icon_minitime

Sus In jos
 
O noua zi un nou inceput
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Toxic-Illusion~ :: Home :: Apartments :: Apartament Nr. 44-
Mergi direct la: