~Toxic-Illusion~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Toxic-Illusion~

Forum RPG =]]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 En fin home...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Kim JJ

Kim JJ


Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:07 am

Veni din 'calatorie' de la un proiect, alta pacoste adusa lui.
- " De nu s-ar mai inventa...!" gandi acesta trantindu-se pe canapea si isi lua o revista automat de pe noptiera, incepand s-o rasfoiasca.
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:13 am

off: lasa chineza ca je nu parleste chinezeste

On: Se holba de cateva minute la usa , avea si el cheie , insa ca de obicei o pierduse...asa ca apasa pe sonerie , asteptand.
Sus In jos
Kim JJ

Kim JJ


Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:20 am

- " Firar !" gandi el caci nu dori musafiri azi. " Sper sa nu fie alt stresant.. ca un postas.."
Arunca revista pe unde apuca si se ridica din locul comfortabil, indreptandu-se spre usa. Incepu sa invarta cheia din nauntrul ei, pana ce o descuie si o dadu intr-o parte. Se pregati sa spuna altceva dar cand realiza cine era in fata usii, rasufla.
- Atsuya.. imi amintesc ca ti-am dat vreo doua chei! ii se paru bizar faptul ca suna. Oricum.. intra! se feri imediat din cale.

off: nu, nu mai parleste nici je chinezeste [-x
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:29 am

-Well...stii ca pierd multe lucruri...zise el scarpinandu-se in cap , apoi zambi sarind si imbratisandu-l strans , lingandu-i gatul , apoi ii musca lobul urechii , iar inainte sa-si introduca limba in ea replica:
-Woah mi-a fost dor de tine!
Sus In jos
Kim JJ

Kim JJ


Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:32 am

Tremura incet, ramanand intr-un soc de cat de brusc deveni baiatul.
- Stai mai usor.. nici n-am apucat sa inchid usa...! incerca acesta sa se fereasca din imbratisarea stransa.
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:37 am

-Wey , wey nu fi rau...replica dand cu piciorul in usa si inchizand-o.
-Hm si nu-mi dai un sarut?intreba el inchizandu-si ochii si asteptand reactia lui.
Sus In jos
Kim JJ

Kim JJ


Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:41 am

Ii se paru comic cand auzi cererea baiatului, chicotind usor. Stia ca de obicei il lua direct. Se apropie incet de chipul acestuia pana ce-i simti respiratia si-si trecu privirea catre buzele sale, destul de ispititoare.
- Nu-ti dau..! glumi acesta usor, insa chiar in clipa aceea isi lipi buzele de a lui.
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:47 am

Zambi o clipa , deschizandu-si ochii cand simti contactul dintre buzele lor , apoi si le desprinse lasandu-i loc limbii sa iasa si sa patrunda in interiorul gurii umede si calde a baitului , miscandu-se violent si cautand-o pe a lui.
Sus In jos
Kim JJ

Kim JJ


Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:53 am

Incepu sa-si invarta limba in jurul celei a baiatului, punandu-si o mana dupa gatul sau pentru a se putea mentine mai bine, continuand sarutul.
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 3:01 am

Isi puse mainile pe fundul baiatului , pipaindu-l , in timp ce continua joaca cu limba lui , uneori prinzand-o intre dinti si muscand-o usor.Se opri cateva secunde pentru a respira , apoi reincepu jocul , sugandu-i limbuta.
Sus In jos
Kim JJ

Kim JJ


Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 3:05 am

Se scapa cu cateva sunete pe alaturi, lasandu-si limba in voia baiatului. Simti atingerilile, dar nu vroia sa dea vreo remarca la acestea.
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 3:08 am

Se indura pana la urma sa termine sarutul , lua cateva guri de aer , privindu-l zambitor.
-Hehe sweet...replica lingandu-si buzele.Isi introduse un picior intre ale sale frecandu-i barbatia.
-Si ce mai e nou?
Sus In jos
Kim JJ

Kim JJ


Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 3:10 am

Isi desprinse usor buzele, tot cu intentia de-a zice alta idee, insa cand simti piciorul baiatului o schimba imediat:
- Nu ma excita.. stiu deja ca duc lipsa..!
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 3:15 am

Incepu sa rada , privindu-l atent.
-Eh dar eu nu fac nimic , se prefacu el continuand sa-si miste piciorul.Si de ce duci lipsa?Nu-i bine sa duci lipsa!
Sus In jos
Kim JJ

Kim JJ


Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 3:20 am

- Aham tu nu faci nica..! isi musca baiatul buza inferioara. Dar piciorul tau nu e de acord cu tine, el face multe...! simti el cum incepea sa devina tare in punctul de jos. Ah gata, opreste-te..adica opreste-l..!se rozali el imediat.
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 3:22 am

-Uhm de ce nu incerci sa-l opresti singur?intreba el afisand un zambet malefic , continuand sa-si frece piciorul de aceea zona.Ii linse obrazul.
-Hm esti foarte sweet cand rosesti!
Sus In jos
Kim JJ

Kim JJ


Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 3:25 am

Ii se intari culoarea de pe chip, dupa remarca si actiune.
- Pentru ca stiu ca de la mine n-o sa se opreasca! spuse el usor soptit.
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 3:32 am

Se scotoci prin buzunar apoi isi duse mana inapoi la fundul baiatului , isi strecura degetele prin pantaloni si boxeri si introduse inauntrul sau un vibrator , apoi isi retrase mana.
Sus In jos
Kim JJ

Kim JJ


Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 3:38 am

Facu un sunet foarte puternic cand simti 'jucaria', lasandu-se fara voie mai moale si muscandu-si mai tare buza pentru a opri celelalte sunete sa-i iasa.
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 3:39 am

-Uhm dragut...foarte draguta reactia , zise el lingandu-si buzele si privindu-l intens pe baiat , asezandu-se apoi pe canapea.
Sus In jos
Kim JJ

Kim JJ


Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 3:43 am

Isi stranse ochii cu putere, lasandu-se la un nivel mult mai jos, iar intr-un moment nu se mai misca, simtind cum il starnea lucrul acela, isi acoperi rapid gura.
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 3:47 am

-Uhm esti foarte pervers , cred ca vei avea curand o erectie...uhm ce spui sa vii mai aproape?zise el savurand privlistea.
Sus In jos
Kim JJ

Kim JJ


Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 3:52 am

- " Da vrei s-o am mai devreme ?!" ii veni acestuia teama sa se miste din loc si totodata teama sa faca si mai rea situatia.
Se ridica, dandu-si privirea pe spate in acel moment din cauza ciudatelor reactii ce le simti.
- Nu, nu vin..! spuse el sigur, dar deja simti ca-si va inghiti cuvintele.
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 3:59 am

Simti cum se facea stramt si in boxerii.
-Shesh deja m-ai excitat...cu sunetele si reactile tale erotice , deveni putin rosu la fata.Si totusi chiar nu vii langa mine?
Sus In jos
Kim JJ

Kim JJ


Mesaje : 19
Data de inscriere : 23/01/2010

En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 4:04 am

Rasufla putin ca sa fie sigur ca poate merge, facu cativa pasi mai greu pana ce ajunse.
- Acu e mai bine ? intreba el trecandu-si privirea catre baiat, dar fara a se aseza, nu vroia sa-si starneasca mai mult lucru.
Se apropie usor de chipul baiatului zicandu-i:
- De ce nu ne scapam pe amandoi de-un chin si ma faci al tau chiar acum ?
Sus In jos
Continut sponsorizat





En fin home... Empty
MesajSubiect: Re: En fin home...   En fin home... Icon_minitime

Sus In jos
 
En fin home...
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Toxic-Illusion~ :: Home :: Houses :: Don't get close-
Mergi direct la: