~Toxic-Illusion~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Toxic-Illusion~

Forum RPG =]]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Plin de carti....

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Kyu Hyun

Kyu Hyun


Mesaje : 35
Data de inscriere : 26/01/2010

Plin de carti.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plin de carti....   Plin de carti.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 1:22 am

-Care innebuneste toate fetele? Mda, stiu... Problema e ca niciuna nu are norocul de a umbla cu mine pentru ca eu nu umblu cu cineva doar de forma, intelegi?
Mi-am dat seama ca eram foarte vorbaret asa ca mi-am lasat capul in jos. Nu-mi prea statea n caracter sa vorbesc atata.
Sus In jos
Yuji

Yuji


Mesaje : 40
Data de inscriere : 26/01/2010

Plin de carti.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plin de carti....   Plin de carti.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 1:24 am

Inteligent rau tipul.
-Da, inteleg...
Orice spunea legat de relatiile lui trebuia sa tin minte. Imi placea ca era matur si nu era un ipocrit.
Sus In jos
Kyu Hyun

Kyu Hyun


Mesaje : 35
Data de inscriere : 26/01/2010

Plin de carti.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plin de carti....   Plin de carti.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 1:28 am

Continuam sa-mi tin capul aplecat.
-Acum spune-mi si tu ceva epsre tine. i-am zis fara sa-l privesc.
Imi placea foarte mult compania lui. Aveam sentimentul ca puteam avea incredere in el si cred ca de aceea am turuit atata.
Sus In jos
Yuji

Yuji


Mesaje : 40
Data de inscriere : 26/01/2010

Plin de carti.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plin de carti....   Plin de carti.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 4:22 pm

Sa ii spun ceva despre mine? Niciodata nu vorbeam despre mine si nu-mi placea sa o fac.
-A, nu stiu... Nu stiu ce sa-ti spun... Nu prea vorbesc despre mine...
Sus In jos
Kyu Hyun

Kyu Hyun


Mesaje : 35
Data de inscriere : 26/01/2010

Plin de carti.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plin de carti....   Plin de carti.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 27, 2010 5:37 pm

Nu avea de gand sa insitit. Ma gandem ca aveam sa aflu pe parcurs cate ceva despre el.
-E in regula. Cred ca viu afla in timp, nu? am chicotit.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Plin de carti.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Plin de carti....   Plin de carti.... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Plin de carti....
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Toxic-Illusion~ :: School :: Library-
Mergi direct la: