~Toxic-Illusion~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Toxic-Illusion~

Forum RPG =]]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O noua zi un nou inceput

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:56 am

Se scarpina in cap , apoi auzi dusul , din reflex intreband:
-Faci dus nee-chan?Isi strecura apoi mana in boxeri.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 12:57 am

-Aham.Nu dureaza mult apoi poti face si tu
Eram obisnuita ca Atsu sa intre in baie cand facea dus.Defapt de multi ani tot facea chestia asta
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:05 am

-Uhm ok...mormai el rezemandu-se de perete si miscandu-si mana dealungul barbatiei , frecandu-se cu cealalta mana la ochi si privindu-si sora.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:05 am

-Ahhh...mi-a intrat spuma in ochi.Ustura!!!
Ma frec la ochi incercand sa scot spuma
-Bro,da-mi un prosop
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:10 am

-Uhm prosop...repeta el , uitandu-se in jur pana cand vazu prosopul , il lua , apoi se apropie de ea si il inmana , holbandu-se evident la trupul ei.
-Nee-chan pot sa fac un dus cu tine?...
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:11 am

AM luat prosopul stergandu-mi ochii
-Nu vad de ce nu...
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:17 am

-Uhm perfect...zise el intrand sub apa langa ea , nu se mai dezbraca caci nu avea ce da jos , avand doar boxerii pe el.O imbratisa pe tanara lingandu-i gatul.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:19 am

-Oi,usurel bro.Poti face dus cu mine insa nu mai mult de-atat deocamdata.Am facut chestia asta acum 2 zile
Spun eu intorcandu-ma cu fata spre el,impingandu-l usor de langa mine
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:24 am

-Mh iar esti rea , zise el cam bosumflat , incercand sa-si tina mainile acasa , greu de facut la ce avea in fata.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:24 am

-Da,insa e spre binele tau
''Sau mai bine zis al meu =_='''
Mi-am continuat dusul ramanand tacuta
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:29 am

-Pfff...spre binele meu pe naiba...o sa fac batai la maini , daca am erectie de fiecare data cand te vad...la cat de sexy esti...protesta el , strecurandu-si la loc mana in boxeri si masandu-si zona sensibila
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:30 am

-Oi,inceteaza sa mai faci asta!
I-am aruncat prosopul in fata tinandu-mi mainile-n sold
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:34 am

Incepu sa rada de la reactia ei luandu-si prosopul de pe fata , continuandu-si treaba:
-Mah e nasol daca nu o fac....
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:36 am

-Kyyaaa,am zis sa incetezi odata!
M-am intors cu spatele la el,oprind apa care imi tot intra in ochi
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:39 am

Continua sa rada , urmarind-o cu privirea."Amuzante reactii surioara"
-Ma opresc cand voi termina treaba...
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:41 am

-Nici vorba!In primul rand sunt plina de spuma si vreau sa ma spal si in al doi-lea rand nu vreau s-o fac cand stiu ca..tu faci asa ceva.Ma bine ai face-o in camera
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:43 am

-Nope ca fac mizerie...bine nu-ti fac nimic , te poti spala , doar ignora-ma , zise el bagandu-si si cealalta mana in boxeri.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:44 am

-Inceteaza odata bine?Am s-o fac si de data asta numai inceteaza.Mi s-e face deja rau
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:52 am

Mai ca i venea sa pice pe jos de ras.
-Hey pe bune a fost tare....credeam ca te-ai obijnuit deja...well credeam prost neh?
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:53 am

-Nu o sa ma obisnuiesc nici cum cu asa ceva bro.Acum imi pot continua linistita dusul?
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:55 am

-Pff de as putea si yo termina...mormai el pana la urma iesi din baie cu apa taras dupa el.Isi lua cutia cu servetele umede , urcandu-se in mijlocul patului si continuand ce incepuse.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:56 am

-In sfarsit putina liniste...
AM dat din nou drumul la apa incepand sa ma spal,iesind in curnad din baie
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:57 am

Terminase si el treaba , prin pat fiind numai servetele mototolite.Astepta sa iasa sora lui pentru a putea face si el un dus.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 1:58 am

Avand doar un prosop in jurul meu am intrat in camera privind spre pat
-Sper ca nu te astepti sa strang eu,nu?
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:00 am

-Uhm si chiar asta voiam sa fac , sa-ti las tie placerea , zise el apoi o tuli in baie , isi dadu si boxerii jos , dand drumul la apa fierbinte.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
O noua zi un nou inceput
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Toxic-Illusion~ :: Home :: Apartments :: Apartament Nr. 44-
Mergi direct la: