~Toxic-Illusion~
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

~Toxic-Illusion~

Forum RPG =]]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O noua zi un nou inceput

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:01 am

-Esti dezgustator...
Nu aveam incotro asa c aimediat ce am luat o rochita pe mine m-am apucat de facut curat,la final intinzandu-ma in pat
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:09 am

Lasa apa sa i se prelinga pe trup si sa-l relaxeze , mai baga si niste gel de dus , insa ca de obicei ii scapa cam mult si se facu alb tot , reusi pana la urma sa scape de spuma.Se sterse , luandu-si o pereche de bermude si punandu-si un prosop in cap , avand parul ud.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:11 am

Stateam pe o parte tinandu-mi ochii inchisi,fiind adormita de ceva timp
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:15 am

Isi freca putin parul , pana cand se mai usca, apoi se uita la fata"Hm doarme?".Se apleca deasupra ei , lingandu-i buzele , verificand daca dormea sau nu.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:16 am

M-am incruntat putin intorcandu-am pe partea cealalta,continuand sa dorm,uitand ca rochita mea era foarte scurta si avea tendinta sa se ridice mereu
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:18 am

"Hm interesant"gandi el cu un zambet malefic pe chip.Ii mangaie coapsele , apoi ii desfacu mai mult picioarele , trecandu-si limba peste ele.


Ultima editare efectuata de catre Atsuya in Dum Ian 24, 2010 2:22 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:20 am

Eram cam obosita asa ca nu ma-m trezit desii simteam cum ceva ma gadilia si mai lasa si urme de apa in urma
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:26 am

Trecu apoi mai sus , ridicandu-i rochita si desfacandu-i sutienul.Incepu apoi sa-i linga sanii , acordand mai multa atentie sfarcurilor:lingandu-le , sugandu-le si tragand usor de ele , muscandu-le.Intre timp isi strecurase mana in chilotei fetei si o patrunse cu un deget , il misca usor ianuntrul ei.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:27 am

Mi-am deschis imediat ochii cand am simtit toate acele atingeri si urmele de placere lasate de ele,vazand ce facea baiatul
-Atsuya...
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:32 am

Auzi vocea fetei si salta capul dintre sanii ei , apoi se mai intinse putin , prinzandu-i buzele intr-un sarut pentru a nu lasa-o sa spuna ceva.Intre timp mai introduse un deget , miscandu-le mai rapid , profitand de timpul furat de sarut.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 2:33 am

Mi-am inchis ochii strangand usor din ei,lasandu-ma purtata de sarutul baiatului.Iniam imi batea din ce in ce mai tare si simteam cum parca vroia sa-mi sara din piept
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 10:23 pm

Isi desprinse intr-un final buzele de ale ei insa nu inainte de a i le musca , apoi cobori usor pe gat trasand urme umede , degetele sale miscandu-se ceva mai rapid.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 10:24 pm

-Atsu,stai...
Respiram din ce in ce mai greu simtind cum abia puteam indura.Am strans cearsaful intre pumni,muscandu-mi buze inferioara cu pofta
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 10:27 pm

-Uhm esti sigura ca vrei sa ma opresc nee-chan?Inauntrul tau a devenit destul de umed...replica tanarul , scotand degetele afara si aratand substanta de pe ele.
-Vezi?
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 10:28 pm

Priveam rosie in obraji,cu ochii intre-deschisi
-Atsuya...Crezi ca...e bine ce facem?
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 10:35 pm

-Uhm sincer habar n-am daca e bine sau nu , oricum eu nu fac ceea ce e bine , zise el zambind. Tu?Lasi niste reguli stupide sa te manipuleze?Uhm trupul tau e mult mai onest.
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 10:36 pm

-Dar...
Nu am mai spus nimic ci doar mi-am inchis ochii lasandu-l sa faca ce vroia
Sus In jos
Atsuya

Atsuya


Mesaje : 60
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 10:49 pm

-Uhm sau chiar iti displace sa facem asta?intreba in timp ce-si trecu degetul de-alungul trupului ei .
-Oare , ai un raspuns sincer la intrebare?
Sus In jos
Sasha

Sasha


Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/01/2010

O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitimeDum Ian 24, 2010 10:50 pm

-Nu...nu-mi displace.Cand o fac cu tine,Atsu,ma simt atat de bine cum nimeni nu m-a mai facut sa simt asa ceva
Sus In jos
Continut sponsorizat





O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: O noua zi un nou inceput   O noua zi un nou inceput - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
O noua zi un nou inceput
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
~Toxic-Illusion~ :: Home :: Apartments :: Apartament Nr. 44-
Mergi direct la: